Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Zpověď

Čaputová přiznala krizi ve vztahu: Procházíme těžkým obdobím

Budoucí prezidentka Slovenské republiky Zuzana Čaputová učinila přítrž spekulacím a přiznala, že má problémy ve vztahu s přítelem Petrem. "Nejsme prvním ani posledním vztahem, který prochází náročným obdobím," uvedla.

Zuzana Čaputová už zřejmě nechtěla snášet spekulace ohledně krize jejího vztahu s partnerem Petrem Konečným, a tak šla s pravdou ven. Budoucí prezidentka Slovenské republiky se se svými problémy bez skrupulí svěřila na sociální síti.

 


 


"Možná jste si všimli. Pokud ne, raději vám to řekneme upřímně. V poslední době nás není s partnerem Petrem moc vidět. Nechceme, aby se o tom spekulovalo, ani vás nechceme mást společným vystupováním na veřejnosti. Raději budeme s Petrem upřímní a řekneme vám, že opravdu procházíme těžkým obdobím vyrovnávání se se situací, ve které jsme se ocitli," napsala Čaputová na svůj Instagram.Věří, že ji její příznivci pochopí. "Nejsme prvním ani posledním vztahem, který prochází náročným obdobím. Musíme se však zároveň věnovat svým povinnostem. Já se soustředím na přípravu do výkonu funkce, v níž jste mi dali důvěru," dodala.Čaputová se nijak netají tím, že je rozvedená. Z prvního manželství má dvě dcery. Úřadu se ujme 15. června 2019.

han TN.cz