Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nehoda na slovensku

Čech po nehodě zasypal dálnici lahvemi! V krvi měl 2,3 promile

Nehoda českého kamionu převážejícího minerálky - 3
Zdroj: facebook, Polícia Slovenskej republiky
Český řidič havaroval na Slovensku

Slovenská policie vyjížděla ve středu k dopravní nehodě českého řidiče na dálnici D1. Když se převrátil na bok, vysypaly se z kamionu převážené minerálky a zablokovaly dopravu. Policie poté muži naměřila 2,31 promile a umístila ho do cely. Za řízení v opilosti může ve vězení strávit až pět let.

K nehodě došlo ve středu na slovenské dálnici D1 ve směru na Trnavu. Šedesátiletý český řidič kamionu převážel minerálky, které se po nehodě rozsypaly po celé šířce dálnice. Policie u muže provedla dechovou zkoušku. Prokázala, že se před jízdou značně posílil alkoholem.

 

"Za volant si sedl s 2,31 promile v krvi, takže určitě není vhodné ho litovat. Šedesátiletý muž nejenže nedoručil náklad tam, kam měl, ale hlavně ohrozil bezpečnost ostatních řidičů," napsala na facebook Policie SR.

 

 

Muže policie zadržela a umístila do cely, kde bude do doby, než ho budou moci vyslechnout. "Vyšetřovatel zahájil ve věci trestní stíhání pro ohrožení pod vlivem návykové látky," doplnila policie. Řidič tak může ve vězení strávit až pět let.
 

GALERIE: Nehoda českého kamionu převážejícího minerálky

1
/
3
Zdroj: facebook, Polícia Slovenskej republiky
Nehoda českého kamionu převážejícího minerálky - 1

reg TN.cz