Bývalý ministr

Dočkáme se Vojtěchova koncertu? Exministr souhlasil s nabídkou

Simona Šimková
Simona Šimková
Publikováno 26. 9. 2020
Téma:

Pokud odstoupíte, uděláme vám turné. Když tato slova šéf společnosti prodávající vstupenky říkal, zdaleka netušil, že Adam Vojtěch (za ANO) opravdu odstoupí. Exministrův koncert tak dostává reálné obrysy. Protože Vojtěch na tuhle nabídku opravdu přistoupil!

Po představení v soutěži, na ministerstvu financí i zdravotnictví má teď přijít pěvecká show. Na internetu se o tom mluví dokonce jako o senzaci na hudební scéně. Aniž by o tom Adam Vojtěch věděl, šéf české ticketingové společnosti mu naplánoval koncert.


Exministrův pěvecký um ale za nápadem nebyl. Šéfa společnosti vyprovokovalo neustále se měnící omezení a pokles tržeb. Turné Adama Vojtěcha je tak celé jedna velká nadsázka a recese.

 


Jeden lístek se prodával za deset korun. V nabídce byly ale také VIP vstupenky za 11 korun. V takovém případě si s sebou lidé mohou vzít i židli na sezení.


Prvně si organizátoři mysleli, že Vojtěch na koncert nepřistoupí a získané peníze použijí na jiné účely. Bývalý ministr se ale nápadu chytil! Zejména když viděl, že se během jediného večera prodalo přes 700 lístků.

 
"Bavil jsem se i s klukama z kapely, jestli by do toho šli se mnou a říkali, že určitě,“ potvrdil Vojtěch. O podobě koncertu má dokonce i jasné představy. "Asi by to musela být akce na sezení, nikoliv na stání,“ sní Vojtěch.

 


Podle politologů by v budoucnu takové pěvecké vystoupení mohlo být pro Vojtěcha velmi dobrým marketingovým tahem. "Pokud chce pokračovat ve veřejném angažmá, nesmí sejít z mysli voličovy,“ tvrdí politolog Jan Kubáček.

TN.cz