Galerie + video italský prorok

500 let staré proroctví: Až bude 2 dny sněžit, svět skončí! Už sněží

Matteo Tafuri
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz, wikipedia.org
Téma:

Podle 500 let starého proroctví italského filozofa Mattea Tafuriho má přijít konec světa, až bude v italském resortu Salento po dva dny sněžit. To se nyní vyplnilo. Jindy teplé klima na jihu Itálie vystřídaly mrazy a tlustá sněhová pokrývka. Je to snad opravdu další znamení, že se blíží apokalypsa?

"Salento, město palem a teplého jižního vánku, Salento zasněžené však zůstane netknuté. Dva dny sněhu, dva záblesky na obloze. Pak vím, že svět skončí, ale netoužím po tom," uvedl podle britského deníku  The Sun před 500 lety italský filozof. A někteří Italové už kvůli tomuto proroctví začínají propadat panice. V Salentu totiž už více jak dva dny v kuse hustě sněží.

 

GALERIE: Sníh v jižní Itálii

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Sníh v jižní Itálii - 1

 

V lednu zasáhly tuhé mrazy celou Evropu, v Římě dokonce zamrzly slavné fontány. Sníh na teplém jihu Itálie je ale opravdu raritou. Kvůli absolutní nepřipravenosti na tuto kalamitu se dokonce musely zavřít školy, italské děti tak pravděpodobně poprvé v životě zažijí sněhové prázdniny. Lidé si ale sníh užívají a na sociálních sítích hojně sdílí fotografie zasněžených pláží nebo italských ulic. Někteří však fotografie doprovází komentáři spojenými se strachem z konce světa.

 

 

Apokalyptických předpovědí na nejbližší budoucnost je ale víc. Skutečný francouzský Nostradamus předpověděl, že tento rok bude náročný a globální oteplování vyvolá dosud největší světovou válku. Kalifornští vědci přišli naopak se zcela jiným scénářem – podle něj nás čeká další doba ledová. Vesmírní experti zase uvádějí, že se v říjnu naše planeta srazí s tajemnou černou planetou Nibiru.

 


Že se život, jak ho známe, změní, má dokazovat i predikce Baby Vangy, která předpověděla konec Evropy. V Itálii se dokonce probudil supervulkán, který by měl devastující efekt. Objevilo se také několik podivných úkazů, jako například krvavý pláč sochy Panny Marie v bolívisjkém kostele nebo výskyt "černého anděla" v americké Arizoně, které mají údajně vyjadřovat, že se s naší planetou děje něco zvláštního.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázrak! Socha Panny Marie začala po mši plakat krev

Záhadná fotka: Okřídlený démon se objevil na ulici v Arizoně

HROZIVÁ PROROCTVÍ BABY VANGY: Co se v roce 2016 skutečně stalo a co lidstvo teprve čeká? Je to děsivé!

TN.cz / nor