falešné těhotenství

Čekám Ježíše, tvrdí dívka. Lékař odhalil, co se v břiše vážně hýbe!

Těhotenství
Zdroj: Profimedia
Dívka je přesvědčená, že je těhotná (ilustrační foto)
Téma:

Devatenáctiletá Haley si myslí, že je těhotná. Na tom by nebylo nic divného, pokud by netvrdila, že její dítě je Ježíš.

Přestože ani jeden ze šesti testů její těhotenství nepotvrdil, stojí si dívka za svým a dokonce přísahá, že je už v devátém měsíci. Navíc uvedla, že její otec je známý rapper Eminem. Údajně ho poznala na starých fotkách.

 

Dívka v americké show Dr. Phil řekla, že těhotná skutečně je. Údajně přibrala necelých deset kilo a cítila, jak malý Ježíš kope v jejím břiše. Ani několik negativních testů a vyšetření ultrazvukem, které doktor provedl v přímém přenosu před celou Amerikou, ji nepřesvědčily o opaku. "Promiňte, doktore, ale Ježíšovi nemůžete lhát," pronesla poté, co jí sdělil, že těhotná skutečně není.

 

Lékař dívce diagnostikoval problémy se střevy. "Máte ve střevech velké množství vzduchu a když se pohybujete, cítíte, jakoby se vám v břiše něco hýbalo," vysvětlil lékař.

 

 

"Má rodina, mí přátelé, ani pastoři v kostele nevěří, že jsem těhotná. Já ale vím, že je to Ježíš. Je mi jedno, že mě má rodina odsoudí. Nevěřím těhotenským testům, ani doktorům. To dítě je můj spasitel,“ řekla Haley v televizním pořadu.

 

Náctiletá dívka nasadila celému případu korunu, když v televizi oznámila, že její otec je Eminem. Jako důkaz měly sloužit fotky její matky z mládí, stejně jako ty, na kterých je Eminem se svou skutečnou dcerou Hailie jako miminkem. Když moderátor ženě řekl, že miminko na fotografii rozhodně není ona, ostře se ohradila.

 

Matka Haley je z dívky zoufalá. Ona i ostatní příbuzní dívky tvrdí, že je notorická lhářka a prosí ostatní o pomoc s problémovou dcerou. Dokonce i sama Haley v show přiznala, že trpí paranoidní schizofrenií a kvůli své nemoci byla v léčebně.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Cítila, jak se jí v břiše hýbe miminko. Vzala kameru, začala natáčet a vtom se to stalo!

V těhotenství prožívala strašné bolesti, ale mysleli si, že o nic nejde. Až při císařském řezu objevili to neštěstí

nor TN.cz