Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

děsivé video

"Čekáš na mě?" Majitelka baru zachytila hlas holčičky ze záhrobí

Duch - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Michelle Coricová, majitelka baru z Austrálie věří, že v jejím podniku straší duch dívenky, která před patnácti lety zahynula přímo před barem. Na děsivém videu je slyšet dětský hlásek, který se ptá ´Čekáš na mě?´ V ten moment však v baru byla pouze majitelka a její ochranka.

Na videu jsou nejprve slyšet kroky, dětský hlas a poté vrzání dveří. Majitelka věří, že jde o ducha dívky, která zahynula před barem 15 let zpátky. Dívka vběhla do vozovky za svou želvou a srazilo ji auto.

 

Coricová tvrdí, že v jejím baru straší. Při honbě za odhalením pravdy každý večer číhá s kamerou na ducha mrtvé dívky.

 

 

"Byla jsem tam jenom já a ochranka baru. Čekali jsme a najednou pocítili, jak klesla teplota. Cítila jsem, že tam někdo je. Čekám v baru každý večer, jsem nadšená, že se to konečně vyplatilo," uvedla Michelle pro Daily Mirror.

  

Michelle a její manžel místo převzali v roce 2014. Když sdílela své video na sociálních sítích, ozval se jí příbuzný mrtvé dívky. Ten věří, že by tam holčička mohla strašit.

 

Coricová navíc tvrdí, že by v jejím baru mohlo strašit více duchů. Jednou také zaslechla smích muže, který byl slyšet z dálky. Přesto se necítí ohrožená a dokonce svým dětem dovoluje, aby si s duchy hrály.

 

 

"Máme tu hodně duchů. Nikdy jsem se necítila ohrožená. Bojím se živých, ne mrtvých. Věřím, že se s dívkou spojím znovu," uvedla Michelle.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z toho běhá mráz po zádech! Školní kamera zachytila DUCHA, který se procházel po chodbách VIDEO
VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

kik TN.cz