galerie náhlá smrt

Celebrity přišly o gynekologa (†59): Miss se ze zprávy zhroutila!

Zemřel gynekolog Dušan Mašura
Zdroj: facebook.com
Téma:

Prominentní gynekolog Dušan Mašura (†59) je po smrti. Tato zpráva zasáhla před několika dny přední slovenské moderátorky i modelky. Nejvíce smutná událost poznamenala bývalou Miss Denisu Mendrejovou (29), které lékař přivedl na svět dvě dcerky.

Zpráva o smrti předního gynekologa zaskočila zejména bývalou Miss Mendrejovou (29) - ta se pod návalem emocí zhroutila. Není to totiž ani čtvrt roku, co jí vyhlášený Dušan Mašura pomáhal přivést na svět její druhou dcerku Hannah. Byla mu tehdy moc vděčná, nyní se musí vyrovnávat s jeho odchodem.

 

"Včera po obědě (v pondělí – pozn. red.) navždy odešel náš velmi dobrý přítel a velmi šikovný lékař, který přivedl na svět obě naše dcerky. Děkuji ti za všechno, Dušane, odpočívej v pokoji. Nemůžu tomu uvěřit,“ napsala na sociální síť modelka.

 

GALERIE: Deniska Mendrejova

1
/
4
Zdroj: facebook.com
Deniska Mendrejova - 1

 

Lékař zemřel nečekaně - na prahu nedožité šedesátky - a byl kapacita ve svém oboru, informuje pluska.sk. Chodily k němu nejen modelky, ale i takové tváře jako moderátorka rádia Barbora Rakovská.

 

"Když vám odejde kamarád, lékař, navíc člověk, který vám zachránil život a odrodil dceru, jste v šoku. Ano, jsem v šoku, Duško, budeš nám velmi chybět. Velmi… Slíbil jsi mi, že na mě dáš pozor i při dalším těhotenství. Ach…odpočívej v pokoji! Ať je takových lékařů, jako jsi byl ty, co nejvíc!“ uvedla Rakovská, která se svým partnerem Tomim Popovičem dorazila i na páteční pohřeb.

 

 

Podle novinářů moderátorka také snášela celou záležitost velmi špatně. Při posledním rozloučení vypadala velmi strhaně, neubránila se ani slzám.

 

S Dušanem Mašurou se přišlo rozloučit více než 200 lidí. Nejbližší přátelé a rodina byli ve smutečním sále, většina ostatních truchlících musela postávat venku - lidí bylo příliš mnoho. Zazněla nejen píseň od Věry Špinarové, ale i cover verze písně Hallelujah.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Věra Kubánková hrála do posledních chvil! Na další role se připravovala i v nemocnici

CO SE STALO? Nečekaně zemřel nejvyšší Čech. Tomáš Pustina odešel velmi rychle

Tohle je nejvíc sexy gynekolog světa! Objednala byste se k němu?
Odhalte špatného gynekologa!
KONEČNĚ! Marta Jandová je těhotná. S tímhle gynekologem!
ORDINACE: Který doktor je nejvíc SEXY? Hlasujte!

lud TN.cz