Žebříček boháčů

Celebrity sčítají letošní zisky. Tyhle vydělaly největší balík!

Téma:

Světové magazíny už tradičně zveřejňují ke konci roku žebříčky nejlépe vydělávajících zpěváků, herců, sportovců a spisovatelů. Kdo si za rok 2017 přišel na astronomické částky? Tady je přehled!

Na prvním místě najdeme amerického rapera Diddyho, který dokázal za poslední rok vydělat v přepočtu téměř 3 miliardy korun, a to hlavně díky spolupráci se značkou oblečení a alkoholu.

 

Nad hranici sto milionů dolarů se dostala i popová diva Beyoncé. Se dvěma a čtvrt miliardami korun se tak dostává na druhé místo.


 

Do první trojky se probojovala spisovatelka J. K. Rowlingová, která díky příběhům o Harrym Potterovi utržila něco málo přes dvě miliardy. A to jen za poslední rok!

 

Sportovcem, který vydělává nejvíce, je už několik let fotbalová hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Za rok 2017 mu na účtě přistála částka 95 milionů dolarů - což je v přepočtu více než 2 miliardy korun a to i díky spolupráci s módní oděvní firmou - té se portugalský rodák upsal na zbytek života.


 

Jen pro zajímavost - náš nejlépe vydělávající hokejista Jakub Voráček si letos v NHL vydělal 322 milionů korun! Abyste příliš nezáviděli - částka se mu po odečtení daní, pojištění a poplatků agentům výrazně ztenčí. I tak se ale s takovými penězi dá pořídit leccos.

pez, Simona Slavíčková TN.cz