Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Ceny nemovitostí začaly růst. Nejvyšší čas ke koupi!

Komerční Banka
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Česká republika byla posledních několik let ideálním místem pro výhodné zajištění vlastního bydlení – nízké úroky a levné nemovitosti.

Ceny bytů a domů začaly růst a tento trend bude pokračovat. Kdo si chce pořídit výhodně vlastní bydlení či byt jako investici, neměl by otálet. Mimořádná konstalace nízkých cen nemovitostí a historicky nejnižších úroků u úvěrů na bydlení brzo skončí.

Ceny rostou, úvěry zůstávají na minimu

Oživení české ekonomiky má pro koupěchtivé jeden neblahý důsledek. Po několika letech totiž začaly růst ceny bytů, domů i stavebních pozemků. V některých lokalitách přitom dost výrazně. To je ta špatná zpráva. Dobrá zpráva je, že úrokové sazby úvěrů, za které si lze vlastní nemovitost pořídit, se zatím pevně drží na historickém minimu.

To potvrzuje i finanční poradce Modré pyramidy Tomáš Kmínek: „Aktuálně nabízíme Hypoúvěr na 1 milion korun již od 3 189 Kč měsíčně. Tak nízkou splátku jsme ještě nikdy neměli. Riziko pro lidi, kteří chtějí svůj vlastní domov, nebo si koupit nemovitost jako investici, spočívá ovšem v tom, že pokud tak neučiní co nejdříve, za několik měsíců budou nuceni si na stejnou nemovitost brát větší půjčku. Zájem lidí kupovat roste a s tím logicky rostou i ceny.

Zájem o úvěry je rekordní

Období mimořádně nízkých úrokových sazeb vítají především klienti, kteří na splátkách ušetří stovky, ale i tisíce korun měsíčně. „V roce 2015 poskytla Modrá pyramida svým klientům Hypoúvěry v objemu 4,3 mld. Kč, což je o 95 % více než v roce předcházejícím. Dynamický růst objemu úvěrů pokračuje i letos. Lidé si půjčují nejenom na nákup nemovitosti, ale také na rekonstrukci. Díky Rychloúvěru mohou klienti aktuálně získat 100 tisíc bez zajištění nemovitostí za 840 Kč měsíčně. Dalším naším bonusem je, že za vyřízení úvěru momentálně žadatelé neplatí žádné poplatky,“ dodává Aleš Mašanský z představenstva Modré pyramidy.

Závěrem je potřeba zmínit ještě jednu důležitou věc. Financování bydlení bývá zpravidla tou největší investicí v životě. Naše rada proto zní – najděte si skutečně profesionálního rádce, který vás provede celým procesem financování, pomůže sestavit finanční plán a nabídne vám i další služby spojené s bydlením.

Pro více informaci volejte na linku 222 824 777 nebo navštivte webové stránky www.modrapyramida.cz

Související témata:
Komerční článek