Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.1. 2019 21:04
Smrtelné nehody

Černý začátek týdne: Dvě stejné nehody auta a kamionu, dva mrtví

Zdroj: TV Nova

Hned dvě tragické nehody se staly v pondělí. Na pražském okruhu sešrotoval kamion osobní auto. Nehodu nepřežil šestapadesátiletý řidič osobáku. Podobný průběh měla také nehoda na Ústecku.

Kolem jedenácté hodiny se stala vážná dopravní nehoda na obchvatu hlavního města ve směru na letiště. Kamion se na Radotínském mostě srazilo s osobním vozem. Jeho řidiče se přivolaní záchranáři snažili resuscitovat, ale neúspěšně. Na následky zranění zemřel.

 

Podle mluvčí pražské záchranky Jany Poštové záchranáři ošetřili spolujezdkyni z osobního auta, kterou vyprostili hasiči. Pětapadesátiletou ženu uvedli lékaři do umělého spánku a převezli do fakultní nemocnice v Motole.

 

 

17

GALERIE: Kamion s auty sešrotoval osobák na Pražském okruhu

Zdroj: TV Nova

Nehoda kamionu a osobního vozu na okruhu v Praze - 1

Hodnocení:

 

Silnice byla po nehodě úplně neprůjezdná. Projet se po okruhu dalo až okolo 14. hodiny. "Kriminalisté budou nehodu vyšetřovat a zjišťovat, proč kamion zezadu narazil do osobního auta," uvedli policisté.

 

Podívejte se na záběry z místa nehody:

 

Po čtrnácté hodině vyjeli záchranáři k podobné nehodě na silnici I/30 v Ústeckém kraji. U Chlumce do sebe čelně vrazil náklaďák a osobní auto. I tady řidič osobáku zemřel. "Při havárii bohužel řidič osobního auta podlehl svým zraněním," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

 

Dopravu v místě nehody řídí policisté. Silnice bude uzavřena nejméně do sedmnácté hodiny. Další okolnosti havárie vyšetřuje policie.

pan TN.cz