Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE - Máme pro vás slevové kupony a hru o luxusní polštář.

Téma:

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením. Jeden z největších online prodejců matrací v ČR, obchod Matrace za hubičku.cz přináší slevovou akci na nákup téměř všech matrací z jejich nabídky. Vybrali jsme ty nejžádanější typy matrací a máme pro vás i slevové kupony a hru o luxusní polštář.

Specializovaný obchod s českými matracemi Matrace za hubičku.cz nestíhá naskladňovat. „Takový nárůst zákazníků jsme popravdě nečekali, máme co dělat, abychom matrace stíhali doskladňovat, zároveň vyprodáváme i starší modelové roky i matrace z 2. jakosti a zákazníci se o ně div nepoperou.“ Popisuje probíhající období slev vedoucí expedice obchodu Matrace za hubičku.cz Tereza Kozáková. Aktuální slevy se týkají téměř celé kolekce 25ti typů matrací, které je možné i osobně vyzkoušet na jejich prodejnách v Praze a Plzni. Matrace dodají už za 24hodin „Pokud jsou matrace skladem, chceme, aby je zákazníci měli již druhý pracovní den doma,“ dodává Kozáková.Absolutně nejprodávanější matrací roku 2017 byl typ Favorit Hard 18 z kolekce Favorit, který je právě teď ve slevě -54% za 2590Kč.

Ověřena tisícovkami zákazníků v roce 2017. Česká matrace Favorit Hard 18 je absolutně nejprodávanější matrací roku 2017 a i v letošním roce tomu není jinak. Proč je tak oblíbená? „Je příjemně tužší, což je lepší pro oporu páteře, vyrábí se z pěn, které se běžně používají u dražších matrací jako je studená pěna s vysokou vzdušností. A hlavně je vybavena příjemným snímatelným a pratelným potahem s dělitelným zipem. “ Dodává Kozáková. V dnešní akci navíc dostanete ke každému kusu luxusní paměťový polštář zdarma. Vyrobit je možné jakýkoli rozměr i na míru. Tak neváhejte dokud jsou a klikněte na zde.Velkým prodejním trhákem se stala i akce na matrace 1+1 kdy už při nákupu 2ks matrací ušetříte. Sety 1+1 začínají v aktuální akci na 2499Kč se slevou více než 50% a dopravou zdarma, celá nabídka je zde.

Ve spolupráci s Matracezahubicku.cz přinášíme dodatečný slevový kupon na dalších 11% slevy z již snížených cen platný jen do 18.3. Při nákupu stačí zadat slevový kod: TN11 a 11% se vám odečte z objednávky. Více o akci naleznete na stránkách Matracezahubicku.cz/vyprodej

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ BYLA "10 TIPŮ MATRACÍ" 

VÝHERCI NAŠÍ SOUTĚŽE JSOU:

Lenka Pravdová - Prachatice
Alžběta Janečková - Praha 2
Kristina Šereková - Praha 10
Jan Janečka - Praha 2
Pavel Kovář - Soběchleby
Jarmila Orosová - Přerov
Petra Krmelová – Poděbrady
Roman Krch - Praha 10
Jan Kajzar – Třinec
Luboš Bušek – Vlachovo Březí

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Tn.cz o polštáře od Imper-art s.r.o.

___________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) polštářů (dále jen „Soutěž“) je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „TV Nova“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Imper-art, s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k TV Nova a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 12. 3. 2018 na internetových stránkách http://tn.nova.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 18. 3. 2018 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Polštář“ a v textu zprávy kromě odpovědí na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení zveřejněna na internetových stránkách http://tn.nova.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno celkem deset (10) výherců, z nichž každý získá polštář v hodnotě 490 Kč.
6. Správná odpověď na soutěžní otázky a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://tn.nova.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Cena bude výhercům zaslána na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Cenu ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné ji směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. TV Nova si vyhrazuje právo nahradit cenu uvedenou v tomto herním řádu jinou cenou obdobného typu a odpovídající hodnoty.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí TV Nova ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. TV Nova si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. TV Nova si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči TV Nova a/nebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://tn.nova.cz.

V Praze dne 8. 3. 2018

 

Související témata:
Komerční článek