nepříjemné překvapení

Češi letěli na dovolenou snů: Po přistání toužili být rychle pryč!

Téma:

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou skupinka Čechů, která cestovala z Bratislavy do francouzského letoviska Nice. Dovolená se jim totiž pořádně zvrtla. Když přistáli, místo hřejivého slunce je čekala pořádná zima a místo Francie - chladné Srbsko.

Neskutečnou smůlu měla skupinka Čechů, která si chtěla užít pohádkovou dovolenou ve francouzském městě Nice. Kvůli omylu při rezervaci letenek se totiž turisti nedopatřením ocitli v Srbsku, kam společnost Ryanair (kterou využili) létá teprve od letošních prázdnin.

 

O nečekaný výlet se postaral hlavní organizátor "dovolené snů", právě on totiž objednával letenky. Místo do francouzského Nice ale zvolil podobné Niš - tedy město v Srbsku. Po přistání tak výletníky čekalo velmi nepříjemné překvapení.

 

 

Venku bylo zataženo a chladno. Po hřejivém sluníčku ani stopy. Začali se rozhlížet kolem sebe a brzy se jich zmocnil nepříjemný pocit, že něco není v pořádku. Chvíli zmateně pobíhali sem a tam, pak se rozhodli položit palčivou otázku personálu letiště. "Prosím vás, my nejsme ve Francii?" zeptali se. Odpověď jim zhatila všechny plány.

 

Město Niš nesplňovalo jejich představy ideální dovolené. Ve francouzském letovisku navíc už měli rezervované ubytování a pronajaté auto. To nejhorší je ale teprve čekalo. Nejbližší zpáteční spoj letěl až v pátek - pět dní zůstali v srbské pasti, informují Topky.sk.

 

 

Podle zaměstnance Ryanairu ale není tento incident ojedinělý. Vzpomněl si na podobný kuriozní let. "Dvě dámy se chtěly z Londýna dostat na Rhodos. Po přistání se však divily, že let trval jen 1,5 hodiny. Nepřistály totiž na řeckém ostrově Rhodos, ale ve francouzském městě Rodez," zavzpomínal stále pobaveně Slovák.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MAPA SMRTI: Kam jet na dovolenou? V těchto zemích vám nejvíce hrozí střet s teroristy

ABSOLUTNÍ BOMBA: Jak mít v roce 2017 18 dní volna a použít přitom jen 9 dní dovolené?

lud TN.cz