příjemná soutěž

Češi soutěží v líbání, zapojte se i vy! Dnes Ostrava, v neděli Praha

Téma:

Líbání je jedna z nejpříjemnějších činností na světě. A skupinka nadšenců se teď rozhodla vyhlásit turnaj mezi třemi českými městy. Kde se políbí nejvíc lidí? Bude to Brno, Ostrava nebo Praha?

Zažij pusu naživo, to je název akce, kterou v tomto týdnu rozjel tým společnosti Coca Cola. Navazuje na kampaň Pusu dostane, která probíhala celé léto. Jde v ní o to, aby se v každém město políbilo co nejvíc lidí. Soutěží mezi sebou Brno, Ostrava a Praha.

 

"Líbat se může kluk a kluk, holka a holka, měli jsem tu i pána, který dával pusu psovi, hodně lidí dává pusu lahvi. Jde hlavně o radostné zážitky, aby lidé dokázali, že umí žít i mimo sociální sítě," říká organizátorka projektu Eva Liba.

 

 

Akce odstartovala už včera v Brně, dnes pokračuje v ostravském nákupním centru Nová Karolína a ukončena bude v neděli v Praze v Galerii Harfa. Za každý polibek pod speciální kiss branou se městu přičte jeden bod. Ani líbající se lidé ale neodejdou s prázdnou, památkou jim bude jejich fotografie, kterou dostanou hned na místě.

 

Průběžné výsledky můžete sledovat na Snapchatu uživatele "cocacolaczechrepublic". Neváhejte a pokud se soutěží i ve vašem městě, přijďte ho podpořit.
 

Související témata:
mom TN.cz