erotické služby

Byznys pašeračky Terezy? Obří peníze šly do kapsy jiné Češky!

Češka zadržená v Pákistánu - 4
Zdroj: facebook
Téma:

Tereza H., která kvůli pašování heroinu sedí v pákistánské cele, byla součástí byznysu, ve kterém lítají velké peníze. Nabízela své služby v erotických salónech ve Švýcarsku. Odměny za ně ale nešly jen jí, ale i podnikatelce z Česka.

Češka a její slovenský partner rozjeli ve Švýcarsku obří byznys. V městech Thun a Montreaux podnikají v erotické oblasti. A vydělávají velké peníze. Ty jim zajišťovala i pašeračka Tereza, která pro jejich podniky pracovala.

 

TN.cz se ozval muž, který pod zárukou anonymity dodal další informace. "Majitelé tohoto nevěstince jsou H.H., původem ze Slovenska a jeho manželka D. F. původem z ČR. Vlastní dvě erotická studia - Schweden Girls v Thunu a Riviera Girls v Montreaux. A to, že nejsou kuplíři? To záleží na úhlu pohledu, ale každopádně si berou 50 % z výdělku," tvrdí zdroj.

 

Zaměstnankyně Schweden Girls Blesku potvrdila, že pro ně pracovala i Tereza s kamarádkou Simonou. Erotické studio na svém webu nabízí několik mladých žen, které "léčí polibky, milují muže a každá nabízí jiné služby."

 

Ceník se pohybuje mezi 100 švýcarských franků  (2100 Kč) a 300 švýcarských franků (6500 Kč). Záleží na službě a také na její délce – v nabídcejsou "rychlovky" na 15 minut, ale i hodinové služby.

 

Zaměstnanci se ale proti informacím, které se v českých médiích objevily, ohrazují. "Majitel zvažuje právníky, protože o nás média píší škaredé věci. To není normální. Není bordelmáma, já nejsem žádná kuplířka," řekla TN.cz žena z Česka, která zvedla telefon ve švýcarském nočním klubu Schweden Girls. S médii podnik nechce vůbec komunikovat, žena telefonát ukončila, aniž by bylo možné položit další dotazy.

 

 

Celníci jednadvacetiletou Terezu H. zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru minulou středu dopoledne. V kufru objevili devět kilo heroinu. Češka už sedí ve vyšetřovací vazbě a čeká na soud.

 

Video ze zadržení pašeračky Terezy:


NEPŘEHLÉDNĚTE:

SEX VS. PENÍZE: Kolik Čechů má zkušenosti s placeným sexem? Tahle čísla vás naprosto šokují!

DRSNÉ: Šla za přítelem do vězení na návštěvu. Stačil jeden polibek na rozloučenou a byl mrtvý!

 

ham TN.cz