Showbyznys

České celebrity už si plánují letní prázdniny, některé je stráví prací

Téma:

Letní prázdniny si už začaly plánovat i české celebrity. A pokud čekáte, že se vydají do exotických destinací na druhé straně světa, tak jste na omylu. Většina se letos chystá trávit léto doma v České republice. A často chtějí i pracovat.

Po dlouhé nucené pauze si většina umělců volno brát příliš nechce. "Teď bych si nedovolila někam vyjet na prázdniny, naopak chci využít té chvíle, na kterou jsme všichni tak dlouho čekali, že budu dělat radost lidem," svěřila se zpěvačka Lucie Bílá.


Léto se rozhodl v Česku strávit i herec Václav Kopta. "Já myslím, že jsme si odpočinuli za ten rok všichni až dost," myslí si.

 

 

Někteří už mají dovolenou za sebou a na zbytek léta si plánují práci. "Já už jsem svou dovolenou měl a další mě čeká v září. Ale to vůbec nevadí, protože já vlastně budu celý léto vařit po lidech, a to je naprosto fantastický," řekl vítěz Masterchefa Roman Staša.

 

A našli se i tací, kteří si léto po roce bez cestování, pořádně naplánovali. "Budu především se svými dětmi, budeme jezdit po krásách Česka a v srpnu máme jeden fixní termín, kdy poletíme na Tenerife," přiblížila své plány herečka Alice Bendová.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
Rebecca Diatilová, jh TN.cz