skončil ve vězení

Český kamioňák znásilňoval dceru cestou do Itálie! Mstí se mi, tvrdil

Kamionista znásilňoval dívku
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Ze soudní síně přímo za mříže putoval český kamioňák Zdeněk (49), který podle soudu cestou do Itálie v roce 2010 opakovaně znásilňoval nevlastní dceru (14). Za mříže ho v úterý na sedm let poslal Krajský soud v Trenčíně a to i přesto, že muž od začátku tvrdí, že je nevinný a dívka se mu jen mstí.

Mělo jít o příjemnou dovolenou v Itálii, podle obžaloby se ale výlet pro tehdy čtrnáctiletou dívku proměnil v peklo. Po nocích ji opakovaně znásilňoval partner její matky, veškeré prosby, aby přestal, ignoroval.

 

"Opětovně vykonával pohlavní styk s nezletilou J. B., která se mu bránila, odstrkovala obviněného s pláčem a prosbami, že ji to bolí a aby ji nechal, obviněný neposlouchal," zaznělo u soudu.

 

Dívka se s otřesnými zážitky svěřila kamarádovi a poté i příbuzným s tím, že k veškerým ohavnostem mělo docházet v kabině kamionu, informují noviny.sk. Zdeňka policisté obvinili ze znásilnění a sexuálního násilí a po dlouhotrvajícím procesu loni ho okresní soud v Bánovcích poslal na sedm let za mříže.

 

 

Muž ale vinu od počátku odmítá. Odvolal se, případ se tak dostal ke Krajskému soudu v Trenčíně. "Vážený soude, já jsem nic z toho nespáchal, nebylo ani kdy a ani kde, protože jsme nikdy nebyli sami," bránil se. Soud ale nepřesvědčil. Sedmiletý trest mu potvrdil - verdikt je pravomocný.

 

Zdeněk však nadále tvrdí, že je nevinný a dívka se mu chce jen pomstít. Stejně tak její matka a sestry, se kterými delší dobu žil. "Kvůli nim třem jsem opustil své vlastní děti, nechal jsem je u mámy v Čechách a osm let jsem se o ně staral, živil je. Takhle se mi odměnily," prohlašoval.

 

V nevinu svého klienta věří i Zdeňkův právník. "Já jsem na rozdíl od soudu právně i osobně přesvědčený, že klient to nespáchal, a proto zkusíme využít všechny prostředky, které ještě máme," prohlásil Pavol Trnka. Blíže ale své úmysly nespecifikoval.

lud TN.cz