superstar

Cesta soutěží: Takhle si došla Emma pro vítězství v SuperStar!

Emma Drobná - cesta SuperStar
Zdroj: TV Nova
Téma:

Je dobojováno! V neděli večer jsme se konečně dozvěděli jméno nové Superstar. Vítězkou se nakonec stala půvabná Emma Drobná, pojďte si připomenout její cestu soutěží!

Emma Drobná, rodačka ze slovenského Nového Mesta nad Váhom, okouzlila porotu už během castingového kola. Nadšení poroty i diváků z této jednadvacetileté krásky vydrželo až do finále a přineslo jí tak vítězství v zatím posledním ročníku této oblíbené talentové soutěže.

 

 

Během dlouhé cesty zazpívala s Danielem Křížkou romantickou píseň a tím si zajistila postup do semifinálového kola.

 

 

V semifinále kromě skvěle zazpívané písničky jí moderátor Pyco překvapil jedním úkolem – zažonglovat na píseň z Madagaskaru. I to se jí povedlo na jedničku.

 

 

Krátce před prvním finálovým kolem se Emma potýkala se zdravotními komplikacemi. Problémy s hlasivkami vážně ohrožovaly její další účast v soutěži, Emma dokonce musela navštívit lékaře. Nakonec vše ale skvěle zvládla a všechny finálová kola odzpívala bez sebemenšího zaváhání.

 
 

SuperFinále odstartovala Emma písní All I Want For Christmas od americké zpěvačky Mariah Carey.

 

 

Ve druhém kole superfinálového večera vystřihla Emma hit Toxic od zpěvačky Britney Spears.

 

 

Poslední písní Emmy Drobné v letošní Superstar byla píseň Fix You od kapely Coldplay.

 

 

Pak už konečně došlo na vyhlašování výsledků. Moderátoři nakonec zvedli ruce právě Emmě Drobné a vyhlásili ji tím čtvrtou federální SuperStar! "Dneska opravdu šlo o to si to užít. Byl to na jednu stranu nejkrásnější večer a na druhé straně je to smutné, protože všechno končí a budou mi všichni moc chybět," řekla Emma hned po finálovém přenosu.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

ROZHOVOR S EMMOU DROBNOU: Komu by přála vítězství místo sebe?
5 tajemství Dalibora Slepčíka: Jaké holky ho berou a kdo si podle něj zaslouží vyhrát SuperStar?

TN.cz