Nehoda policistů

Čeští policisté bourali v Německu! Naháněli podezřelého, přerazili strom

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč, Ivan Berka
Aktualizováno 20:21
19.11. 2020 13:20
Téma:

Čeští policisté ve čtvrtek dopoledne bourali v Německu. Do saské vesnice Großschönau pronásledovali podezřelé vozidlo. Podle informací TV Nova se snažili zabránit nehodě, sami ale vletěli do zahrady a přerazili strom. Policisty převezla sanitka do nemocnice, pronásledovaný vůz ujel.

Čeští policisté z Vansdorfu si všimli podezřelého auta s německými poznávacími značkami po desáté hodině dopoledne. Přejelo hranici a pokračovalo do Německa, hlídka ho začala pronásledovat.

 

Mělo totiž jít o známou firmu, auto bylo údajně kradené. "Při přeshraničním pronásledování došlo v obci Großschönau k dopravní nehodě služebního vozidla Policie ČR," řekl TN.cz policejní mluvčí Daniel Vítek.

 

Podle informací TV Nova se policisté snažili zabránit nehodě s autem najíždějícím z vedlejší silnice. Potom přelétli do zahrady, jejich vůz přerazil strom a zůstal ležet na střeše. 

 

 

"Dva čeští policisté byli převezeni na ošetření do nemocnice," pokračoval Vítek. Kvůli služebním zbraním hlídala místo německá policie, pro auto si přijela speciální policejní odtahovka.

 

"Další okolnosti přeshraničního pronásledování i dopravní nehody služebního vozidla jsou předmětem vyšetřování, proto není možné v současné chvíli poskytnout bližší informace," uzavřel Vítek.

 

GALERIE: Češti policisté přerazili strom v Německu

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Nehoda českých policistů po honičce v Německu - 20

TN.cz