muž z budoucnosti

Cestovatel času prošel detektorem lži. Přinesl šokující výsledek!

James Oliver je údajně cestovatel časem a dostal se k nám ze vzdálené budoucnosti, z roku 6491. Podstoupil testy na detektoru lži, z kterých vyšel neuvěřitelný výsledek. Na všechny otázky James odpověděl pravdivě, tvrdí deník Daily Mirror.

Co vedlo k tomu, že James Oliver vůbec test absolvoval? Sám prý už několikrát viděl mimozemskou bytost. "S některými mám velmi blízký vztah a mám mezi nimi dobré přátelé. Můj nejbližší přítel je z jiné galaxie," svěřuje se cestovatel časem.

 

Oliver se dle svých slov nemůže dostat zpět domů, protože se mu rozbil stroj času. Tím ztratil kontakt se svou rodinou a přáteli, kteří žijí v daleké budoucnosti. YouTube kanál ApexTV, který se zabývá paranormálními jevy se rozhodl cestovatele časem podrobit detektoru lži. 

 

GALERIE: Jemes Oliver

1
/
4
Zdroj: YouTube.com, ApexTV
James Oliver - 1

Podle výsledku testu odpověděl Oliver na všechny otázky pravdivě. "Vaše kroky jsou jiné než mé," odpovídal. Dle své výpovědi pochází z místa, kde rok trvá mnohem déle než 365 dní.

 

James dál tvrdí, že v jeho realitě neustále pátrá po nových planetách a galaxiích každý den, ač na nich nich nenajdou. Dále sdělil, že existuje mnoho planet, na kterých jsou velmi inteligentní bytosti než my lidé. Tyto planety jsou dle slov Jamese pod správou organizace podobné OSN, která dává planetám velkou svobodu.

 

Ze záznamu pořízeného při testu bohužel nepoznáme jestli cestovatel časem lže nebo mluví pravdu. Jakmile respondent odpoví, pokaždé se na videu objeví slovo True (pravda), ale kamera neukazuje počítač moderátora, který se ho na vše ptá. Nelze tedy ověřit zda je test pravdivý nebo ne.

 

James Oliver není jediným případem muže, co si myslí, že pochází ze vzdálené budoucnosti. Nedávno se přihlásil v Paříži muž zvaný "Noah", který tvrdil že přichází z roku 2030. Ten v televizi ApexTV vystupoval několikrát a pokaždé šokoval svými prohlášeními. 

 

Jedním z nich bylo, že největší změna na zemi přijde v roce 2028. Pomalu začnou fungovat roboti, Donald Trump bude opětovně zvolen prezidentem a velkým problémem prý bude globální oteplování.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mladík tvrdí, že cestuje časem a pochází z roku 6000: Ukázal FOTO jako důkaz! Co svět čeká za 4 tisíce let? VIDEO

mk TN.cz