Náhled budoucnosti

Cestovatel v čase promluvil! Jak bude vypadat rok 2019

robotické oko
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Svět zažije strašlivé přírodní katastrofy, ale mnohým lidem zkvalitní život nové vynálezy. Samozvaný cestovatel z budoucnosti Noah Novak prozradil, jak bude vypadat příští rok!

Podle Novaka čeká svět v roce 2019 strašlivá přírodní katastrofa. Sněžné bouře vyhladí celá města na americkém Středozápadě, který zahrnuje státy Wisconsin, Illinois, Michigan, Indiana, Ohio, Severní a Jižní Dakota, Nebraska, Kansas, Minnesota, Iowa a Missouri. Na nové předpovědi upozornil portál The Sun.


Jistě dobře míněná varování dokazuje mladý cestovatel v čase také stránkami z knih, které ještě nevyšly! Jsou z archivu knihoven roku 2030. “V lednu 2019 zažije svět obrovský nárůst výskytů UFO. Lidé je budou potkávat úplně všude. V únoru zasáhnou Středozápad masívní bouře, které vyhladí mnohá města. Bude to největší sněhová bouře v lidské historii,“ podělil se o své znalosti Novak.

 


Na druhou stranu, rok 2019 se stane i svědkem úchvatných vynálezů. V dubnu vědci odhalí funkční robotické oko, následně pak v červnu představí i chip, který umožní paralyzovaným lidem znovu chodit. Novak doplnil, že americký prezident Donald Trump obhájí v listopadu 2020 svůj post.


Nejsou to ovšem první Novakovy predikce. O své jistě důvěrné znalosti se dělí často a rád. Další náhledy do budoucnosti si můžete prohlédnout zde, zde a zde.
 

rod TN.cz