Ukončení vztahu

Analýza psycholožky: Nechává si Vondráčková zadní vrátka?

Romanová Vlasta o Lucii Vondráčkové
Zdroj: Profimedia, oficiální zdroj

Lucie Vondráčková poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor ohledně konce manželství s Tomášem Plekancem. Vondráčková působila na první pohled vyrovnaně, ale je to skutečně tak? Její vystoupení před kamerou rozebrala psycholožka.

Rozvod oznámil Tomáš Plekanec na svém facebookovém profilu teprve 6. srpna. "Otázka rozvodu je zcela čerstvá a myslím, že Vondráčková to ještě zcela nezpracovala a možná nebere rozvod jako definitivní," míní psycholožka Vlasta Romanová.

 

CELÝ ROZHOVOR S LUCÍÍ VONDRÁČKOVOU NAJDETE ZDE.


A co odbornice říká na stav Vondráčkové? "Je skutečně posmutnělá. Má kruhy pod očima a vypadá nevyspale. Na druhou stranu si je vědoma toho, že ji lidé sice podporují, ale zároveň také sledují," poodkrývá Romanová záhadu ohledně její kondice. 

Vondráčková prochází obdobím plným kontrastů. "Teď se odehrává boj mezi rodinným krbem a jí samotnou. Sama sebou je spíše tady, má tu přátele a kariéru. To vše stěhováním do Kanady utrpělo. Na druhou stranu v Kanadě má takový ten domácí krb," vysvětluje psycholožka.Expertka se také podívala na zoubek otázce ohledně vývoje vztahu s jejím budoucím exmanželem. "Otázky kolem Plekance jsou jí sice nepříjemné, ale ne natolik, aby se z toho hroutila. Zdá se, že trošku vyčkává, jako by se zdráhala vztah ukončit," řekla Romanová. A aby také ne! Ukončit vztah, ve kterém jsou děti, není nic jednoduchého. "Vondráčková se snaží udržet syny od rozvodu i od mediálního humbuku co nejdál. Navíc je vidět, že je nechce ztratit," uzavřela Romanová.

 

Vlasta Romanová vystudovala psychologii na filosofické fakultě UK v Bratislavě v roce 1982, doktorát získala v roce 1986 na UK v Praze. V oboru psychologie má mnohaleté zkušenosti. Pracuje v nemocnici, vede soukromou praxi a mimo jiné učí na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

TN.cz