prodej nemovitostí

Chcete domek v Itálii za euro? Teď máte jedinečnou možnost!

Domečky na Sicílii
Zdroj: Profimedia
Téma:

Chcete levně nakoupit nemovitost ve slunné Itálii? Nyní máte jedinečnou možnost, malé italské vesničky, které trápí úbytek obyvatel, rozprodávají neobydlené domky za euro! Jedinou podmínkou je, že do pár měsíců musíte začít s renovací vašeho nového obydlí.

Co jen by vám mohlo bránit v koupi domu v malebné italské vesničce, který země prodává za cenu menší, než kolik utratíte za jedno italské espresso? Jednou z vesniček je Mussomelli na Sicílii, druhou pak Zungoli v Kampánii.

 

Obě destinace na jihu Itálie chtějí oživit život v upadajících komunitách tím, že sem nalákají nové obyvatele! Nemovitosti prodávají za cenu, která činí něco málo přes jedno euro, dejme tomu tedy za 30 korun.

 

 

Kupující následně musí složit zálohu ve výši 2 000 eur a zavázat se k renovaci stavby. Částka se vám vrátí, jakmile začnete s přestavbou. Renovovat musíte začít během několika měsíců.

 

GALERIE: Pořiďte si domeček v sicilském městě Zungoli

1
/
14
Zdroj: Comune di Zungoli
Pořiďte si domeček v sicilském městě Zungoli

 

S nákupem vám navíc pomohou dobrovolníci: "Vytvořili jsme pro tyto účely zvláštní pracovní skupinu dobrovolníků, kteří vás spojí s vhodnými stavebními firmami pro přestavby," uvedl Paolo Caruso, starosta Zungoli, jedné z vesnic, které nabízejí výhodné ceny domů. Dobrovolníci vám i rádi odpoví na případné otázky.

 

 

Zungoli je malá vesnička v oblasti Kampánie poblíž Neapole. "Transparentnost je klíčová, ale lidé se musí opravdu přesvědčit o kráse místa, ochutnat skvělé jídlo a dýchat čerstvý zdravý vzduch,“ myslí si. Mnohé z opuštěných kamenných statků v Zungoli a jiných vesnicích jsou v dobrém stavu a vyžadují jen minimální práci.

 

Na detailní popisy domků včetně rozměrů a umístění v mapě a se můžete podívat na stránkách www.comunezungoli.it.

mj TN.cz