nabídka

Chcete levně bydlet? České dráhy a stát se zbavují nemovitostí!

Byty ve Vratislavicích nad Nisou
Zdroj: nabidkamajetku.cz
Dvě bytové jednotky, Vratislavice nad Nisou na Liberecku, cena 1 044 000 Kč
Téma:

Chcete výhodně nakoupit, ale ceny současných nemovitostí se vám zdají neuvěřitelně vysoké? Nyní máte příležitost nakoupit za opravdu nízké ceny. Stát a společnost České dráhy se zbavují nepotřebných budov, domů a bytů. Vyberete si?

Skutečně zajímavé nabídky zveřejnila na svých stránkách společnost České dráhy. Zbavuje se nepotřebných budov, které dříve sloužily k drážním účelům.

 

GALERIE: Levné nemovitosti Českých drah na prodej

1
/
9
Zdroj: http://nemovitosti.ceskedrahy.cz
Bytový dům ve Štětí na Litoměřicku ; Bytový dům ve Štětí na Litoměřicku, Ústecký kraj, cena 885 000 Kč
 

 

Část z nich je obyvatelná, u zbylých bude potřeba rekonstrukce. Vybrat mezi nemovitostmi, které jsou k mání za extrémně nízkou cenu, si nyní můžete i vy. Zalíbila se vám některá z nich? O její koupi se můžete ucházet ZDE.

 

 

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových zveřejnil seznam nemovitostí, které jsou momentálně na prodej, a to za velmi nízkou cenu. Úřad spravuje majetek patřící státu.

 

GALERIE: Nabídka majetku státu, nemovitosti na prodej za nízkou cenu

1
/
15
Zdroj: nabidkamajetku.cz
Byt 3+1 v sedmém patře v Praze 4 ; Byt 3+1 v sedmém patře v ulici Horáčkova 1214/23, Praha 4 - Krč, cena 3 115 000 Kč

 

V galerii se můžete podívat na ty nejvýhodnější nabídky, nemovitosti se většinou nacházejí v krajských městech. U některých nemovitostí zaplatíte předem stanovenou cenu, někde budete o byt či dům bojovat s dalšími zájemci v dražbě. Na kompletní nabídku se můžete podívat ZDE.

mj TN.cz