GALERIE zajímavá nabídka

Chcete luxusní vůz po mafiánech? Vnitro prodává zabavené audiny

Mafiánské audiny na prodej
Zdroj: mvcr.cz

Luxusní auta zabavená mafiánům budou brzy v prodeji. Ministerstvo vnitra chystá aukci aut, které policie zabavila v rámci trestního řízení.

Parádní vozy, ve kterých se proháněli zločinci, budou v prodeji v aukci na obchodním portálu Aukro od 6. června. V pilotním projektu ministerstva vnitra budou v nabídce čtyři vozy značky Audi. Nejnižší vyvolávací cena bude 282 tisíc korun. Za Audi A6 Avant s interiérem v kůži s parádní výbavou je to velmi zajímavá cena.

 

Ceny dalších vozů teprve ministerstvo připravuje. V nabídce ale bude čtyřkolka Audi Q7, Audi A8 nebo Audi A5. Auta budou po kompletní technické prohlídce, projdou vyčištěním, servisem a STK.

 

GALERIE: mafiánská Audi A6 na prodej

1
/
5
Zdroj: mvcr.cz
Audi A6

 

GALERIE: Mafiánská Audi Q7 na prodej

1
/
5
Zdroj: mvcr.cz
Audi Q7
 

 

GALERIE: Mafiánská Audi A8 na prodej

1
/
5
Zdroj: mvcr.cz
Audi A8

 

GALERIE: Mafiánská Audi A5 S Line na prodej

1
/
5
Zdroj: mvcr.cz
Audi A5

 

Zájemci o nabízená auta si je mohou prohlédnout v areálu Zařízení služeb ministerstva vnitra na adres José Martího 385/11 v Praze 6 každý všední den mezi 8 a 15 hodinou. Aukce budou probíhat na webu Aukro.cz.

 

 

Vítěz aukce se musí přihlásit na odbor správy majetku MV ČR k uzavření kupní smlouvy, zaplacení a převzetí vozu do 10 dnů od ukončení aukce. Jinak aukce dle pravidel prodávajícího pozbývá platnosti.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ČESKÝ MEGALOMAN: Leoš Mareš žije v luxusu. Kolik peněz je schopen utratit za jeden večer?

Kdo získal první místo v žebříčku největších snobů? Není to překvapení

Související témata:
TN.cz