NEPOTŘEBNÝ MAJETEK

Chcete vlastní rybník nebo bunkr? Ministerstvo se zbavuje nemovitostí

Ministerstvo obrany nabízí nepotřebný majetek - 2
Zdroj: Ministerstvo obrany ČR
Nabízené nemovitosti
Roman Dolejský
Roman Dolejský
26.1. 2020 5:42
Téma:

Desítky nepotřebných nemovitostí nabízí k prodeji české ministerstvo obrany. Kromě pozemků a budov si tak mohou zájemci pořídit například historické bunkry československého opevnění.

Pozemky s rybníky, ubytovna, ale i řopíky a pěchotní srub. Ministerstvo obrany se snaží zbavit celkem 48 nepotřebných nemovitostí.

Anketa

Která nemovitost vás zaujala nejvíce?

Hlasovalo 658 lidí.

"Nabízené jsou například pozemky u obce Vítězná u Dvora Králové nad Labem v katastrálním území Huntířov. Nabídky v této lokalitě představují dva pozemky s rybníkem a hrází a další dva bezprostředně navazující pozemky. Zajímavá je i lokalita v Lešanech nad Sázavou, které se týkají tři nabídky, a na prodej jsou také pozemky na Nymbursku u obce Straky nebo na několika místech v Kolíně," uvedl mluvčí ministerstva Jiří Caletka.


Na jižní Moravě u Mikulova je k mání sedm lehkých bunkrů hraničního opevnění známých jako řopíky. Nabídka se týká i řopíků u Opavy a v Olomouckém kraji. "Ve Slezsku je k prodeji dokonce opevnění větší kategorie. Jedná se o dvoupodlažní pěchotní srub s názvem 'Nad potokem' v opavské městské části Jaktař," doplnil Caletka.

 

 


Prohlídky nemovitostí jsou naplánovány na různé dny na začátku února, podrobnosti naleznete na webu ministerstva obrany. Termín podání nabídek je doručovací službou 17. února a osobním doručením 18. února mezi desátou a jedenáctou dopoledne.
 

GALERIE: Ministerstvo se zbavuje majetku

1
/
7
Zdroj: Ministerstvo obrany ČR
Ministerstvo obrany nabízí nepotřebný majetek - 3


Podívejte se na reportáž TV Nova o prodeji státního majetku:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz