Otřesný zážitek

Chlapce (14) měl nutit k orálnímu sexu přímo před nádražím! Zasáhl až kamarád

Muž tahal chlapce do keře
Zdroj: Profimedia
Muž tahal chlapce do keře
Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 19.10. 2019 11:08
Téma:

Velké štěstí měl teprve čtrnáctiletý chlapec, který v pátek ráno přijel vlakem do města Komárno na jihu Slovenska. Před nebezpečným mužem, který jej přímo před nádražím měl nutit k orálnímu sexu, ho zachránil kamarád z fotbalu a bezdomovci.

Chlapec vystoupil z vlaku o půl deváté ráno. V tu chvíli ještě netušil, že si ho vyhlédl muž, který s ním měl zřejmě jasný záměr. "Chtěl od něj orální uspokojení a nabízel mu za to dvacet eur (cca 500 korun). Chlapec samozřejmě odmítl, muž jej proto začal tahat do keře," popsal televizi Markíza Ján Šudák z městské policie v Komárnu. 

 

Vylekaný chlapec měl ale štěstí, zahlédl totiž svého kamaráda z fotbalu, na kterého začal křičet. "Volal o pomoc, tak jsem rychle běžel. Ten chlap se nejprve postavil za něj, ale potom utekl do vlaku a z něj utíkal do obchodu," popsal situaci kamarád Miki. 

 

Až do příjezdu městské policie oběma chlapcům pomáhali bezdomovci, kteří se v parku před vlakovým nádražím nacházeli. Muže se nakonec podařilo chytit. "Když jsme se ho zeptali, co se stalo, ke všemu se přiznal," popsal strážník.

 

 

Městským policistům dokonce prozradil, že den předtím přespával v hotelu v sousedním městě s jiným chlapcem. "Tomu údajně zaplatil a následně přijel vlakem do Komárna, kde hledal další známosti," dodal Ján Šudák z městské policie. O muže se nyní zajímají také státní policisté.

 

TN.cz