Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 1. 2019
Zdrcená rodina

Chlapce šikanovali kvůli vážné nemoci! Spáchal sebevraždu

Smutné dítě - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Neštěstí prožívá rodina z amerického Louisville, která přišla o svého syna. Ten spáchal sebevraždu poté, co byl ve škole šikován spolužáky kvůli tomu, že nosil vak pro vývod z tlustého střeva, jelikož byl vážně nemocný. Rodina z incidentu viní školu.

Tragicky skončila šikana teprve desetiletého Sevena Bridgese z Louisville z amerického státu Kentucky, který od narození trpěl onemocněním střev. Podstoupil 26 operací a musel nosit vak na kolostomii. Ten je určený pro vývod z tlustého střeva, informoval deník Mirror.

 

Děti se mu však ve škole kvůli vaku smáli a šikanovali ho. Chlapeček to nevydržel a rozhodl se spáchat sebevraždu. Jeho matka Tami Charles ho našla, když se vrátila z obchodu. Otec byl v době tragédie v kostele. "Viděla jsem svého mrtvého syna. Pořád to mám v hlavě," řekla matka.

 

 

Chlapec byl pro rodiče "zázrakem", jelikož hrozilo, že dítě nebudou nikdy moc mít. Lékaři matce totiž řekli, že je neplodná. I přesto se Bridges narodil.

 

Rodiče o šikaně věděli už dlouho a chtěli svého syna přeřadit jinam. Teď školu viní za smrt jejich syna a selhání. Škola vyjádřila rodině soustrast.

reg TN.cz
Reklama