Vážil 13 kilo

Chlapci nedávali najíst, vyhubl na kost! Z podlahy trčely hřebíky

Týraný chlapec z Texasu
Zdroj: Harris County Precinct 4 Constable’s Office
Chlapce týral vlastní otec a jeho partnerka
Téma:

Žena v Texasu nutila nevlastního syna spát v přístěnku pod schody, který se podobal tomu, kde přebýval knižní hrdina Harry Potter. Chlapec také nedostával najíst a z podlahy v pokojíku trčely hřebíky. Krkavčí matka si má odpykat 28 let vězení.

Jordanovi bylo pouhých pět let, když ho rodina málem vyhladověla k smrti. Partnerka jeho otce Tammi Bleimeyerová mu nedovolovala jíst s dalšími sourozenci u stolu a dávala mu jen jeden krajíc chleba denně. I tak ho ale musel sníst rychle, jinak mu ho zase vzala. Píše o tom portál The Sun.

 

Otec Bradley Bleimeyer nebyl o moc lepší. Podle soudu chlapci často dával tlumící léky, aby byl zticha, když měli návštěvu. Jordana také často zasáhli taserem a mlátili jeho hlavou o zeď. Byl nucen spát v malém přístěnku, kde ze země trčely hřebíky a z matrace dráty.

 

Rodiče před čtyřmi lety udal úřadům Tamiin vlastní syn, který už se na bratrovo týrání nemohl dívat. "Chci vám položit řečnickou otázku, jak jenom jste mohli své děti vystavit něčemu takovému? Děti, které mají být vaší pýchou a radostí," prohlásil poté u soudu.

 

 

GALERIE: Týraný chlapec z Texasu

1
/
5
Zdroj: Harris County Precinct 4 Constable’s Office
Týraný chlapec z Texasu - 5

 

Poté, co Tammi její syn nahlásil policii, utekla s Jordanem z domova a odmítala se vrátit. Vyšetřovatelé ji dopadli v nedalekém motelu, využili k tomu mobilní data o jejím pohybu. Jordan v té době vážil jen 13 kilo a lékaři ho připodobňovali k vězňům, kteří přežili koncentrační tábor.

 

 

Podle doktorů mohl každou chvílí zemřít z nedostatku potravy, utrpěl také fyzická zranění. V současnosti je Jordanovi devět let a daří se mu lépe. Žije se svou biologickou matkou, zatímco jeho sourozenci (šest Tammiiných dětí) nalezli náhradní domovy.

 

Tammi byla po dlouhém vyšetřování a soudním řízení ve čtvrtek odsouzena k 28 letům ve vězení. Její partner a Jordanův biologický otec si vyslechl trest už v roce 2016. Soud ho poslal za mříže na 15 let.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz