video obrovské štěstí

Chlapec (3) vypadl z balkonu! Spadl do rikši, která projížděla kolem

Pád chlapce zachytila kamera
Zdroj: YouTube/CGTN
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Publikováno 22. 10. 2019
Téma:

Ve správnou chvíli na správném místě – tak by se dal popsat příběh muže, ze kterého se stal hrdina. Procházel po ulici se svou rikšou, ve které najednou přistál chlapec. Tříletý Parv Jain vypadl z balkonu bytu a pád do měkkého sedátka mu možná zachránil život.

Celý i incident, který se odehrál v pátek ve městě Tikamgarh ve státě Madhjapradéš, zachytila průmyslová kamera. Parv Jain si hrál na balkoně, najednou ho ale napadlo vylézt na zábradlí, ztratil rovnováhu a začal padat dolů.

 

Chlapec padal z desetimetrové výšky a dopadl přímo na sedadlo rikši. Měkké sedátko zmírnilo pád – kdyby dopadl na chodník, mohl jeho mladý život skončit tragicky. Parvův pád viděli lidé na ulici, kteří okamžitě přispěchali na pomoc. Prodavač z místního obchodu chlapce vzal do náruče a odnesl ho do prodejny.

 

Na videu jde vidět i matka, která běžela svému chlapci na pomoc. Rodiče převezli Parva do nemocnice – brzy ho lékaři propustili domů, protože z nehody vyvázl bez jediného zranění. Rodina chlapce se majiteli rikši odvděčila tak, že mu koupila nové oblečení a sladkosti pro děti.

 


Video vyvolalo na sociálních sítích silné reakce. "To dítě má neuvěřitelné štěstí," napsala Jana. "Kdyby nedopadl přímo na sedátko, mohl se o rikšu naopak vážné zranit," dodala. "Rodiče by se měli tomu muži pořádně odvděčit," myslí další komentující.

 

 

Související témata:
TN.cz