policejní hrdinové

Chlapec (3) zkolaboval na ulici! Život mu zachránili psovodi. VIDEO

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 1.9. 2019 11:53
Téma:

Tříletý chlapec dostal v Košicích na Slovensku z vysoké teploty záchvat přímo na ulici. Naštěstí šli poblíž policejní psovodi, kteří maminku i s chlapcem naložili do auta a odvezli do nemocnice. Poté, co se chlapec uzdravil, navštívil policejní stanici. Tam se setkal i se svými zachránci.

Tříletý Lukáš ze slovenských Košic šel se svou maminkou po ulici. Měl však vysoké teploty a dostal křeče. Začal také ztrácet vědomí. Maminka proto volala o pomoc.

 

Uslyšeli jí dva policejní psovodi - František Mako a Ján Ivan, kteří jim rychle přispěchali na pomoc. "Chlapce s vystrašenou maminkou jsme vzali do služebního auta a odvezli do nemocnice," popsal situaci jeden z psovodů. 

 

Chlapcův zdravotní stav se během pár dní zlepšil. S rodiči poté navštívil policejní stanici. Tam se setkal se svými zachránci, kteří ho seznámili s policejními psy. Lukášek si je mohl pohladit a i jim dát pár povelů.

 

 

Dokonce si sedl do policejního auta a zatroubil několikrát na klakson. Lukášek vypadal a na chvíle strávené s policisty jen tak nezapomene. Dostal od nich také dárky. 

 

 

TN.cz