nebezpečná fotka

Chlapec na Pelhřimovsku chtěl zvláštní selfie, skončil v nemocnici

Téma:

Neštěstí se stalo v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. Na nádraží se vážně zranil 15letý chlapec, kterého popálil elektrický proud z trolejí, když tam přelézal vagóny. Skončil v nemocnici ve velmi vážném stavu.

Chtěl si podle všeho udělat netradiční selfie. Patnáctiletý chlapec vylezl na odstavené vagóny na nádraží v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku a to se mu málem stalo osudným. Zasáhl ho elektrický výboj z trolejí.

 

Chlapce s vážnými popáleninami transportoval vrtulník do popáleninového centra. Jak přesně se neštěstí stalo, prověřují policisté. Přitom tohle není první podobný případ za poslední dobu.

 

 

Tuhle nebezpečnou zábavu provozují hlavně mladí lidé. Zkouší si tak svoje schopnosti. Leckdy, ale tyhle klukoviny končí tragicky. Trochu jiný případ, ale s podobným koncem se stal před měsícem i v Dobroníně na Jihlavsku. V nemocnici skončil s vážnými zraněními mladý cizinec, kterého popálil elektrický výboj z trolejí, když na nádraží překládal dřevo z nákladních aut na vagóny. Mladík se nejspíš při překládce dřeva nechtěně dotkl strojem trolejí.
 

Související témata:
hru / David Pik TN.cz