Zákeřná čivava

Kluk nastražil kameru na Santu, místo něj natočil něco děsivého!

Téma:

Zvědavost se občas nevyplácí - o tom se přesvědčil chlapec ze Spojených států, který pod vánočním stromkem nastražil kameru, aby všem konečně dokázal, že Santa Claus existuje. To, co zachytila kamera jeho iPadu asi nečekal. Důkaz o existenci Santy to však rozhodně nebyl.

Video zveřejnila chlapcova starší sestra na Twitteru. Naivní chlapec pod stromečkem nastražil svůj iPad, aby natočil Santu Clause, až k nim přijde. "Dobře, dneska natočím Santu na video, protože je Štědrý den!" říká chlapec nadšeně do kamery, zatímco svůj iPad schovává pod stromek.

 

V noci kamera pod stromkem opravdu zachytila nečekaného hosta, Santa Claus to však nebyl. Místo něj se na videu objevila čivava, která nejdřív pod stromkem čenichala a poté tam zanechala pořádnou hromádku.

 

Ráno chlapec vzrušeně běžel pro svou kameru a pod stromkem našel opravdu hodně netradiční dárek. "No, jdu si pustit video, abych viděl, co se tu doopravdy stalo," řekl chlapec po chvilce překvapení do kamery. Ke svému zklamání zjistil, že hromádku exkrementů pod stromkem nenechal Santa, ale pes.

 

 

A zatímco chlapci se nepodařilo ohromit svět důkazem o existenci Santy, jeho škodolibá sestra alespoň pobavila na twitteru statisíce lidí. Video dostalo víc než půl milionů lajků a sdílelo jej 165 tisíc lidí.
 

sei TN.cz