Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Drama na Slovensku

Chlapec postřelil těhotnou matku! V nemocnici porodila "císařem"

Porod
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Mnohem horší konec mohla mít nehoda, která se stala v sobotu večer nedaleko slovenského Trebišova. Ženu v 8. měsíci těhotenství někdo postřelil. Žena porodila císařským řezem, ona i miminko by měli být v pořádku.

Pořádné drama se odehrálo v sobotu večer ve slovenské obci Zemplínská Nová Ves. "Po příjezdu na místo činu byla zajištěna střelná zbraň s náboji, které byly zaslány na expertizu," uvedla policie na facebooku.

 

Podle informací televize JOJ postřelilo těhotnou ženu její druhé dítě vzduchovkou, kterou vzalo ze stolu. Ženu odvezli záchranáři do nemocnici, kde porodila císařským řezem. Ona i novorozeně by měli být v pořádku.

 

 

"V sobotu večer jsme přijali na oddělení úrazové chirurgie těhotnou ženu se střelným poraněním. Ani dítě a ani matka nejsou v ohrožení života. Dítě ještě v noci převezli na vyšší neonatologické pracoviště do Košic," uvedl pro televizi mluvčí nemocnice Tomíš Král.

 

Vyšetřovatel v souvislosti s nehodou zahájil trestní stíhání pro trestný čin ublížení na zdraví ve stadiu pokusu. Vzhledem k probíhajícím procesním úkonům nechtěli policisté případ dál komentovat.

epa TN.cz