To je nechutné

Chlapec slyšel naříkat své štěně, soused mu dělal něco šíleného

Štěně - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Štěně - ilustrační foto
Téma:

Něco nepředstavitelného zažil 10letý chlapec z Jihoafrické republiky. Když slyšel zoufalé vytí svého osmiměsíčního štěněte, rychle přispěchal, aby zjistil, co se malé fence stalo. Objevil, že ji na zahradě znásilňuje pětačtyřicetiletý soused.

Ke styku s mladou fenou se otec šesti dětí Fanroi Mochachi z Jihoafrické republiky u soudu přiznal. Těžko by to také zapíral, když ho přímo při činu nachytal desetiletý soused, kterému zvíře patřilo, a jeho strýc.

 

Mochachi se na fenku Blackie vrhnul na společné zahradě. U soudu prozradil, že neodolal pokušení, když cestou na zaáchod viděl, jak se dva psi páří. Samce odehnal pryč a pak si odchytl mladou fenku, kterou zneužil.

 

Soudkyně označila jeho chování za "vážné, barbarské a proti přírodě". "Nejhorší je, že jste ženatý a jste vzorem pro šest dětí. Je zarážející, že by se dalo očekávat, že budete mít sex s vaší ženou. Jak jí tohle vysvětlíte?" citoval web Daily Mirror smírčí soudkyni Sytu Prinsloovou.

 

O mužích, kteří mají nekontrolovatelnou potřebu mít sex s každou ženou, dítětem nebo zvířetem řekla, že jsou opovrženíhodní a musí být zastaveni. Pak ale přišel šokující verdikt. Od soudu v Johannesburgu si Mochachi odnesl jen pětiletou podmínku.

 

 

Ochránci zvířat jsou rozsudkem pobouřeni. Podle nich není možné, aby se někdo takový volně pohyboval po ulicích. "Chtěli bychom vidět mnohem přísnější tresty za sexuální násilí na zvířatech, která jsou, podobně jako děti, naprosto neschopní se takovým násilným útokům na ně bránit," řekl Jaco Pieterse z místní organizace na ochranu zvířat.

 

Majitelé fenky budou žádat o soudní příkaz, aby Mochachi měl zákaz se k rodině a k fence přibližovat. Další organizace varují, že zneužívání zvířat bývá prvním krokem u sexuálních násilníků, kteří se pak mohou zaměřit na mladé ženy nebo na děti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak přežít sousedské spory? Poradíme vám
Jak zachovat CHLADNOU HLAVU v krizové situaci? Zkroťte svou paniku a jednejte v klidu!

vbo TN.cz