Malý boháč

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý

Ryan vydělává miliony
Zdroj: YouTube/ Ryan Toysreview
Ryanovi je šest let a vydělává miliony.
Téma:

Šestiletý chlapeček vydělává miliony dolarů ročně tím, že si hraje s nejnovějšími hračkami a pochutnává si na sladkostech. Zní to jako sen, ale jde o reálný příběh.

Časopis Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejlépe vydělávajících YouTuberů a na osmé příčce, s ročním výdělkem těžko uvěřitelných 11 milionů dolarů (půl miliardy korun), se umístil teprve šestiletý Ryan.

 

Jeho youtubový kanál Ryan ToysReview odebírá přibližně 10 milionů lidí (převážně dětí) a nejsledovanější video má miliardu zhlédnutí. Ryan si na videích hraje s autíčky, vláčky a mezi nejúspěšnější videa patří ta, na nichž objevuje a zkouší hračky nové. Jeho hravost a upřímná radost baví miliony lidí, píší tvnoviny.sk.

 

Na začátku Ryanovy slávy bylo video, na kterém rozbaloval velké čokoládové vejce. To obsahovalo autíčka a autodráhu. Chlapečka ani jeho rodiče v tu chvíli ani nenapadlo, že se díky tomu stanou milionáři.

 

 

Matka Ryana říká, že jako malý sledoval mnoho videí zaměřených na rozbalování a zkoumání hraček. Jednoho dne si řekl, že to co dělají jiné děti, chce dělat i on. Rodiče mu to umožnili a byl to nejlepší krok v jejich životě. Ryanova matka byla učitelka, ale své povolání už dávno pověsila na hřebík.

 

Podívejte se na videa, která šestiletému chlapci vydělávají miliony:

 

 

 


 

ČTĚTE TAKÉ:

5 tipů, jak naučit děti hospodařit s penězi

Související témata:
TN.cz