Tragická nehoda

Chodkyně zůstala po nehodě v Praze pod tramvají, střet nepřežila

Téma:

Jeden život si v pondělí odpoledne vyžádala srážka tramvaje s chodcem na pražském Břevnově. Na místo musel vyjet jeřáb, dopravní podnik vypravil náhradní autobusy.

"Mohu potvrdit, že při nehodě tramvaje v Bělohorské ulici zemřel chodec. Tělo zůstalo zaklíněné pod soupravou, na místo byl proto přivolán jeřáb," řekl TN.cz těsně po 17. hodině mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

 

Dodal, že nehodu si kvůli tragickým následkům od běžných "nehodářů" převezme kriminálka. "Záležitost je velmi čerstvá, další informace zatím nejsou k dispozici," doplnil Hulan.

 

Podle informací agentury aktu.cz je mrtvou žena.

 

 

Na nehodu musel reagovat i dopravní podnik. "Zavedena náhradní autobusová doprava X22 v úseku Malovanka - Bílá Hora ulicí Patočkovou do zastávky Malovanka. Obsluhované zastávky - Malovanka, Kajetánka, Břevnovská, Říčanova, Bílá Hora," uvedl dopravce v půl páté odpoledne na svém webu.

 

Za poslední týden jde v Praze už o několikátou vážnou nehodu chodce s tramvají. Ta nejtragičtější se odehrála minulé úterý, kdy tramvaj u I. P. Pavlova srazila dvojici cizinců. Oba zemřeli.

 

GALERIE: Ženu srazila tramvaj na Bělohorské

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Ženu srazila tramvaj na Bělohorské - 1

Související témata:
pez TN.cz