Pomozte s pátráním

Pokus o znásilnění zachytila kamera. Policisté hledají útočníka

Ivan Berka
Ivan Berka
2.7. 2020 12:50
Téma:

Kriminalisté na Mladoboleslavsku pátrají po muži, který se podle všeho chtěl pokusit znásilnit 34letou ženu. Incident se odehrál v úterý v ranních hodinách. Napadená zrovna mířila do zaměstnání. Nakonec se jí podařilo utéct. Všechno zachytily bezpečnostní kamery.

 Krátce před osmou ráno spěchala napadená žena z Mladé Boleslavi do práce. V ulici Na Šafranici jí strhl útočník v roušce kabelku a natlačil ji na zeď. Za křiku se mu snažila vysmeknout, poprvé ale marně.


Muži ji objal a silou se pokoušel o co nejtěsnější kontakt. Nakonec se jí s vypětím všech sil podařilo vymanit z násilníkova sevření a z místa utéct.

 

Incident trval půl minuty, na útěk se dal také útočník. Vyděšená žena utekla do práce, kde se psychicky zhroutila. Její nadřízený bez váhání zalarmoval policii.

 


"Při útěku si agresor strhl z obličeje roušku. A my nyní prosíme případné svědky, kteří ho na kamerovém záznamu poznají, aby kontaktovali linku 158," řekla TV Nova mluvčí mladoboleslavských policistů Lucie Nováková.


Muž vypadá na přibližně 25 let a měří asi 170 až 175 centimetrů. Má hnědé vlasy a modré oči. Při přepadení mluvil česky. Na sobě měl džínové kraťasy, šedé triko s barevným potiskem a na zádech černý batoh. Na lýtku pravé nohy má výrazné tetování

drz TN.cz