Šokující záběry

Chtěla si zkrátit cestu do práce, roztrhala ji smečka psů! VIDEO

Ženu roztrhala divoká smečka psů
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Šokující scénu zachytily bezpečnostní kamery v Mexiku. Vydešená žena se pokouší uprchnout před jedenáctičlennou smečkou psů. To se jí ale nepovedlo a celá událost skončila tragicky.

Třiačtyřicetiletá Margarita z Mexika byla zaměstnána jako pracovnice na mýtné bráně. Při jedné ze svých cest do práce si chtěla ušetřit čas zkratkou přes pustinu. Ta se jí ale stala osudnou. V tu chvíli totiž na ženu zaútočila smečka jedenácti psů, píše portál Daily Mirror.

 

 

Ti na Margaritu zaútočili zřejmě proto, že vstoupila na jejich území. Událost zaznamenaly bezpečností kamery. Ty ukazují, že se zoufalá žena snažila útočícím psům utéct. To se jí však nepovedlo a vyčerpaná upadla na zem.

 

Podle portálu našli ženu mrtvou s roztrhanou kůží a částečně skalpovanou hlavou. Policie se teď celou událostí zabývá. Zároveň nevylučuje, že na ženu byli psi posláni.

 

 

Podobný případ se odehrál také na severozápadě Turecka v minulém roce. Dvanáctiletý chlapec se vracel se svými dvěma kamarády ze školy, když je napadli čtyři toulaví psi. Chlapci se ale nakonec podařilo uniknout, a celá událost měla šťastný konec.

pan TN.cz