Zůstala v šoku

Chtěla zachránit ztracenou kočku. Domů si přivedla úplně jiné zvíře!

Žena hledala majitele ztraceného zvířete
Zdroj: craigslist.org
Téma:

Dobrý skutek chtěla udělat žena z amerického Richmondu. Na její zahradě totiž uvízlo zvíře, o kterém si myslela, že jde o kočku. Vzala jej tedy domů a pomocí internetu začala hledat majitele. Šokovaní lidé ji však upozornili, aby se zvířete okamžitě zbavila.

Uvízlé kočce v plotě by se nejspíš pokusilo pomoci mnoho lidí. Jinak se nezachovala ani žena ze státu Virginie ve Spojených státech. Ta zvíře na své zahradě zachránila a vzala ho k sobě domů. Tam ho nakrmila a následně začala hledat jeho majitele, napsal Daily Mirror

 

Fotky ztraceného zvířete, které pořídila, proto okamžitě umístila na internet. "Včera v noci uvízla hlavou v mém plotě. Vypadá zdravě, je velmi tlustá a má malé pruhy a skvrny na nohách, bílé kulaté skvrny na zadní straně uší. Jediné zranění je, že nemá ocas. Nevypadá to ale na nic čerstvého," napsala.

 

Mnoho lidí ji ale okamžitě informovalo, že rozhodně nejde o kočku. Zvíře, které si přinesla domů, byl totiž rys. Komentující ženu varovali, aby se ho okamžitě zbavila. Rys je nejběžnější druh divoké kočky žijící v severní Americe. Zvíře loví králíky, zajíce, hlodavce a příležitostně dokonce i jelena.

 

GALERIE: Žena si domů přivedla nebezpečné zvíře

1
/
4
Zdroj: craigslist.org
Domů si převedla nebezpečného rysa - 3

 

Šokovaná žena poděkovala lidem za jejich radu. "Děkuji všem, kteří mi řekli, že jde o rysa. Není divu, že byl tak divoký. Já jsem ho unesla," okomentovala. "Nejsem ze Spojených států a nikdy jsem o rysovi neslyšela. Nemůžu uvěřit, že jsem si ho vzala domů. Čůral po celém domě, takže teď musím všechno vyčistit," dodala Američanka.

 

 

Žena se naštěstí nic nestalo. Nakonec byla ráda, že nejde o kočku, která někomu utekla.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pan TN.cz