Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2019 19:31
žádná halucinace

Feťáci volali tísňovou linku, že objevili tygra! Policisté nevěřili...

Ležící tygr
Zdroj: TV Nova

V Houstonu v americkém státě Texas se stal případ, který si bude tamní policie pamatovat ještě hodně dlouho. Muži si chtěli zakouřit marihuanu a hledali vhodné místo. Vešli do opuštěného domu, tam však našli skoro dvousetkilového tygra.

Úkryt pro užívání omamných látek hledali dva muži v Texasu. Vstoupili do prázdného domu a tomu, co tam uviděli, sami nechtěli věřit! Čekal tam na ně obrovský tygr.

 

Když vyděšení mladíci volali tísňovou linku, policie jim nechtěla věřit. Mysleli si, že za „vidinu“ tygra mohou právě požité drogy. "Nejprve jsme se ujišťovali, jestli skutečně nejsou pod vlivem omamných látek," sdělil seržant Jason Alderte z Houstonské policie.

 

 

 

Avšak mladíci trvali na svém. "To rozhodně není halucinace! Zase tak omámení nejsme," přesvědčovali policisty. Policisté se tedy vydali na místo, a skutečně! V kleci ležela 160 kilogramů těžká tygřice. Podle zasahujících policistů však byla klec pro tak velké zvíře příliš malá, šelma navíc vypadala, že je pod vlivem uklidňujících injekcí.

 

 

Vedle zvířete leželo několik přídělů masa, jinak byl dům kompletně opuštěn. Po majiteli ani stopa. Tygřice se prozatím ujal městský útulek, tamní pracovníci jí hledají místo vhodné k trvalému pobytu. Po vlastníkovi nebezpečného zvířete policie pátrá a celý případ vyšetřuje.

mj TN.cz
Reklama