šokující chování

Chůva Maddie prolomila mlčení: Popsala děsivé chvíle zmizení

Maddie McCannová
Zdroj: facebook
Maddie McCannová

Dlouhé roky o událostech z osudného večera mlčela. Až nyní promluvila o zmizení tehdy tříleté Maddie, kterou několikrát hlídala při rodinném pobytu McCannových v portugalském letovisku, ze kterého holčička zmizela. V hotelu pracovala jako chůva.

Žena popsala hrůzné okamžiky, kdy Kate a Gerry McCannovi zjistili, že Maddie není v apartmánu. "Oni ji vzali," křičela údajně vyděšeně matka, když svou dceru nikde nemohla najít. "Kate pobíhala tam a zpět. Prostě se jí stala ta největší noční můra každé ženy," řekla bývalá chůva deníku The Sun, který ale nemohl uveřejnit její jméno.

 

S prací chůvy po incidentu musela přestat. "Ten pohled byl tak šokující, že jsem v tomto zaměstnání už nemohla pokračovat," přiznala. "Snažila jsem se Kate utěšovat. Šíleně plakala, byla úplně ztuhlá! Otec Maddie vypadal velmi zničeně. Chodil venku a díval se pod auta - na to nikdy nezapomenu," řekla.

 

GALERIE: Maddie McCannová

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Maddie Mccann

 

I ona uprostřed noci ještě s dalšími zaměstnanci hotelu Maddie hledala. Žena tvrdí, že je okolí resortu velmi nebezpečné. Lidé novým zaměstnankyním doporučovali, aby v noci vůbec nechodili venku sami, mohl by je prý někdo znásilnit.

 

 

Šokující fakta také řekla o práci místní policie. "Trvalo 90 minut, než dorazili na místo," řekla. Vyšetřování je podle ní "zpackané", protože lidé chodili po pokoji a ven. "Ničili důkazy, chovali se neopatrně," myslí si žena. Ona sama si dávala pozor, aby do apartmánu nevkročila.

 

Policii předala prohlášení, které mělo pět stránek. Popisovala v něm podrobnosti z tragické události. "Řekli mi, že vyšetřovatelům předali jen dvě stránky, protože jsem prý hodně věcí špatně popsala," zakončila bývalá chůva.

Po dívence se pátrá téměř deset let. Podívejte se na reportáž o podezřelém: 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa

has TN.cz