změny od února

Chystáte se letět do Egypta? Jídlo zdarma už na palubě nečekejte

Jídlo v letadle
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com
Téma:

Chystáte se během jarních prázdnin na dovolenou do zahraničí a zvolili jste si jako cílovou stanici Egypt? Pak jste na tom podobně jako velká část Čechů. Egypt totiž u nás stále patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Od poloviny února vás však čeká nepříjemná změna, během letu už nedostanete teplé jídlo zdarma.

Cestovní společnost Travel Service na letech mezi Českem a Egyptem již nebude podávat bezplatné občerstvení. Jídlo a pití si však můžete zakoupit.

 

"Lety do egyptských destinací realizujeme pravidelnými linkami SmartWings, stejně jako valnou většinu letů z českých letišť. Na pravidelných linkách SmartWings uplatňujeme jednotný koncept palubních služeb,"  uvedla mluvčí Travel Servicu Vladimíra Dufková.

 

"Cestující mají možnost si zakoupit občerstvení přímo na palubě letadla (Buy on Board koncept - "Nákup na palubě"). Tento koncept poskytování palubních služeb je v souladu s evropskými standardy v letecké dopravě," dodala mluvčí. 

 

 

Bezplatné teplé a studené občerstvení a nápoje se podávají na letech delších než čtyři a půl hodiny. Pokud však na své krátké cestě nechcete hladovět, můžete si zakoupit a objednat jídlo dopředu prostřednictvím své cestovní kanceláře nebo webových stránek SmartWings. TADY si můžete prohlédnout ceny jednotlivých jídel. TADY si pak můžete prolistovat katalog s nabídkou.

 

S touto změnou u kratších letů přišla společnost již během letní sezóny 2016. Změna u letů do Egypta přichází však až s letošním únorem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

S tímhle STEVARDEM chcete letět na dovolenou! Neuvěříte, co před vzletem dělá

ŠÍLENÉ: Cestující sáhl v letadle na okýnko. Čekal ho pořádný šok! FOTO

Proč společnosti prodávají více letenek, než je v letadle míst? 40 tisíc lidí ročně si nesedne! Překvapivý důvod

kik TN.cz