Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Odvrácená strana

Číňané na Měsíci objeví základny ufonů, věří milovníci spiknutí

Čínská sonda, která ve čtvrtek přistála na odvrácené straně Měsíce, poslala do varu nejen vědce, ale také milovníky konspiračních teorií. Ti věří, že průzkum temné strany vesmírného tělesa odhalí mimozemské základny.

Přistání sondy Čchang-e 4 je velkou událostí i kvůli tomu, že odvrácená strana Měsíce dosud není probádaná. A milovníci spiknutí tvrdí, že i když Číňané oficiálně mluví o průzkumu kvůli stavbě lunární základny někdy po roce 2030, pravda je prý úplně jinde.

 

Asijská velmoc totiž podle konspirátorů tajně doufá, že se jí podaří na temné straně Měsíce objevit utajené základny ras z jiných planet, píše britský Daily Mirror.

 

Konspirátoři se točí právě na faktu, že odvrácená strana zemské vesmírné družice je neprobádaná. A mluví nejen o tajných mimozemských základnách, ale i o utajených střelnicích, kde NASA testuje bomby.

 

 

Konspirační stránka Ancient Codes uvedla, že NASA na jižním lunárním pólu otestovala dvoutunovou kinetickou zbraň Kentaur, kterou zároveň zničila ufonskou základnu, která se tam ukrývala.

pez TN.cz