jízda pod vlivem

Cizinec na sdílené koloběžce urazil autu zrcátko, pak se snažil zmizet!

Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 15:23
4.10. 2019 15:19
Téma:

Jen pár dní před incidentem, kdy mladík na sdílené koloběžce vrazil v opilosti do skupiny turistů, pražští strážníci řešili velmi podobný případ. Cizinec jedoucí v protisměru v tomto případě narazil do auta Pražských služeb a urazil mu zrcátko. Hned po nehodě se snažil ujet, daleko ale neutekl.

Cizinec ignoroval zákaz vjezdu a na sdílené koloběžce se řítil jednosměrnou ulicí U Bulhara, v opačném směru ale ve stejnou chvíli jelo auto Pražských služeb. Muž na koloběžce narazil do zrcátka, které se mu podařilo urazit.

 

Po srážce chtěl okamžitě zmizet. "V tom mu naštěstí zabránili přítomní strážníci, kteří měli zkontrolovat okolí viaduktu, místa, kde se pravidelně schází drogově závislí," zveřejnili pražští strážníci.

 

Mladík byl podle strážníků pod vlivem alkoholu, což následně potvrdla dechová zkouška, cizinec nadýchal 1,8 promile.

 

 

"Škoda na vozidle byla předběžně odhadnuta na 10 tisíc korun. Další okolnosti dopravní nehody řešili státní policisté. Druhého cizince, který taktéž projel ulici v protisměru, vyřešili strážníci na místě domluvou. Mladík po incidentu kamaráda ihned zastavil a za své jednání se omluvil," doplnili strážníci.
 

TN.cz