Těhotná pod vlivem

Žena v osmém měsíci nadýchala přes tři promile. Bolí mě břicho, skuhrala

Těhotná opilá žena
Zdroj: Městská policie Plzeň
Těhotná žena nadýchala přes tři promile.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 30. 9. 2020
Téma:

Nepříjemný pohled se v pátek naskytl plzeňským strážníkům krátce po druhé hodině odpoledne. Na zastávce autobusu našli ženu zpitou pod obraz. Jak se navíc ukázalo, opilá cizinka byla v pokročilém stádiu těhotenství.

Městští policisté k zastávce v ulici Na Chmelnicích vyrazili na základě oznámení. Na lavičce u autobusové zastávky našli ležet ženu, ze které byl silně cítit alkohol.

 

Výsledek provedené dechové zkoušky muže zákona zaskočil. Cizinka původem z Lotyšska nadýchala 3,43 promile!

  

Podle vyjádření městské policie si stěžovala na bolesti břicha, a jak se záhy ukázalo, jednalo se o budoucí matku v osmém měsíci těhotenství. Strážníci na místo zavolali záchrannou službu, která si 36letou ženu převzala.

 

 

"Záchranáři na místě shledali pouze silnou opilost. Cizinka, ročník 1983, byla odeslána na gynekologické oddělení Fakultní nemocnice Lochotín," řekla na dotaz TN.cz mluvčí krajských záchranářů Mária Svobodová.

 

Nejedná se o první případ, kdy těhotná žena holdovala alkoholu. Policisté v polovině září vyjížděli k mladé ženě, která podle svědků ležela na jedné z přerovských ulic. Na místě muži zákona zjistili, že je silně opilá a navíc v jiném stavu. Nadýchala přes dvě promile a dokonce napadla přivolanou lékařku.

TN.cz