Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.2. 2019 19:09
Je to venku

Clooney přirovnal Meghan k Dianě! Prozradil o dítěti, co neměl

George Clooney a vévodkyně Meghan
Zdroj: Profimedia
George Clooney je blízkým přítelem prince Harryho a Meghan

Herec George Clooney se zastal své dobré kamarádky vévodkyně Meghan. Novináři na ni podle něj pořádají hon podobně jako před lety na princeznu Dianu. Populární herec ale také omylem prozradil, že Meghan čeká miminko dříve, než média předpokládala.

Královská rodina z šílenství kolem nové vévodkyně zrovna nejásá. Situaci nezlehčují ani Meghanini příbuzní, kteří si zřejmě užívají svých patnáct vteřin slávy. Kromě její nevlastní sestry, která neváhá Meghan pomlouvat, dělá Buckinghamskému paláci starost také její otec. Píše o tom portál express.co.uk.

 

Naposledy se Thomas Markle v médiích objevil poté, co zveřejnil dopis, který mu dcera po své svatbě napsala. Herec George Clooney, který spolu s manželkou Amal patří k nejlepším přátelům Meghan a prince Harryho, to považuje za naprosto neuvěřitelné. Svou kamarádku se rozhodl bránit.

 

"Viděl jsem jen malý kousek toho, jak to je. Ale (novináři) nahánějí Meghan všude, kam jde, je pronásledována a ponižována. Je to žena, která je v sedmém měsíci těhotenství, ale pronásledují ji stejným způsobem jako kdysi Dianu. Historie se opakuje a všichni víme, jak to končí," prohlásil Clooney.

 

 

Zatímco herec chtěl zřejmě jen vyjádřit své obavy, fanoušci královské rodiny si z jeho slov odnesli něco jiného. Naznačil totiž, že se má královské dítě narodit dříve, než se předpokládalo. Meghan prozradila, že má termín na konci dubna, podle Clooneyho by to ale mohlo být o pár týdnů dřív.

 

Kromě hollywoodské celebrity se Meghan zastali i další přátelé, kteří ale chtěli zůstat v anonymitě. "Meg zatím jen tiše čekala a překonávala lži a nepravdy. Bojíme se, co to dělá s ní i s jejím dítětem. Je špatné, když někdo prochází takové emociální trauma, o to víc těhotná žena," citoval portál.

 

Připomeňte si Clooneyovi i další celebrity na svatbě Harryho a Meghan:

epa TN.cz
Reklama