Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2018

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

REJ s.r.o.
Zdroj: oficiální zdroj

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Mlsání nejen pro malé

Hledáte-li, co dát svým nejmenším na svačinku nebo když mají chuť na něco sladkého, zkuste bezlepkové kukuřičné, rýžové či pohankové křupky. Jsou bez soli, bez lepku a jsou vhodné pro děti již od 6 měsíců. Bezlepkové křupky nejsou však jen dobrotou pro malé. Křupky s příchutí, ve sladké nebo slané variantě, jsou oblíbené i u větších dětí a dospělých, kterým záleží na nutričně výhodnější variantě mlsání.


Kdy mít po ruce bezlepkové křupky

• Na výletech a na cestách
• Na procházkách s dětmi v kočárku
• Vždy, když není k dostání vyvážená svačinka
• Večer u televize, když chcete alternativu oplatek, chipsů a jiných snacků
• Když chcete zahnat malý hlad – ve škole, v práci, v přírodě i v autěKřupky pro každého!

Křupky REJ budou chutnat každému. Můžete totiž vybírat z mnoha chutí, tvarů a variant, z nichž některé jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku. Kromě kukuřičných křupek vyrábíme také výraznější pohankové nebo extra křehké rýžové, všechny bez přídatných látek a soli. Dbáte-li na složení svého jídelníčku, jsou pro vás ideální variantou.
Větší děti a dospělí si s chutí křupnou do ochucených křupek – jemně solených, pomerančových a jahodových s lyofilizovaným ovocem, banánových s čokoládou, arašídových s nižším obsahem tuku a soli nebo do velmi oblíbeného barevného mixu kukuřičných kuliček s příchutí několika druhů ovoce. Vidíte, že máte z čeho vybírat. Tak vzhůru do křupání!Svět pana Křupky

A protože pan Křupka myslí i na zábavu vašich dětí, připravil pro ně svůj web, kde naleznou jednoduché hry, omalovánky, bludiště a Velkou letní soutěž! V balíčku pana Křupky získáte spolu s nejoblíbenějšími křupkami také originální omalovánky a pastelky. V zásobě má ještě spoustu dalších nápadů a překvapení, tak sledujte svět pana Křupky, ať vám nic neuteče.

KŘUPKY REJ ZAKOUPÍTE V PRODEJNÁCH GLOBUS, TESCO, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH, NA ROHLIK.CZ, KOMPLETNÍ SORTIMENT ZNAČKY REJ VÝHODNĚ OBJEDNÁVEJTE NA www.rejfood.cz


 

Komerční článek