Zbytečná smrt

SMRT LUCKY: Lidé píší zdrcené rodině! Proč se to stalo?

Tragicky zesnulá Lucie K.
Zdroj: Archiv rodiny
Téma:

Už jsou to tři dny, co tragicky skončilo pátrání po šestnáctileté Lucce z Nového Jičína. Dívčin otec vyvěsil na svůj facebookový profil srdcervoucí vzkaz, který už si jeho dcera bohužel nikdy nepřečte.

Dojemný a zároveň mrazivý vzkaz pochopitelně nezůstal bez odezvy. A protože ho Jiří K. pověsil na Facebook jako veřejnou fotografii, může přidat komentář kdokoli, kdo se na největší sociální síti také pohybuje.


A komentářů je u tklivé vzpomínky na šestnáctiletou Lucku požehnaně - za necelý den a půl je u obrázku bezmála 300 komentářů. A to nejen od známých rodiny, ale i od úplně cizích lidí.
 


"Je mi to moc líto, věřila jsem v dobrý konec... Přijměte prosím moji upřímnou soustrast a přeji hodně sil na překonání této velké ztráty!!!!," píše například Nikol.


Je to obrovská tragédie. Doufám, že se povede objasnit, co se vlastně stalo... Hodně sil rodičům i celé rodině. Modlim se za vás," poznamenala do komentářů Zuzana."Upřímnou soustrast, vůbec si tu bolest, kterou prožíváte, neumím představit. Lucinka byla tak krásná a milá," píše rodině Hanka.
 

 

Vzkaz, který otec napsal, si můžete přečíst zde.

 

 

 

Šestnáctiletá Lucie K. náhle zmizela 6. ledna, její tělo bylo objeveno v pátek v areálu Na Skalkách v Novém Jičíně, asi dva kilometry od domova.


Místní nechápou, jaktože si těla někdo nevšiml dřív než po deseti dnech, protože leželo nedaleko rodinných domů i frekventované stezky, kde denně projdou desítky lidí.


Objevily se dokonce spekulace o tom, že krátce před nálezem mrtvé Lucky se v okolí pohybovala záhadná médrá dodávka a že je tedy možné, že školačce na onen svět někdo "pomohl".


Policie nicméně oznámila, že zatím nic nenasvědčuje tomu, že by Lucka nezemřela přirozenou smrtí. Jasněji snad bude po nařízené pitvě, která má přesně určit čas i příčinu smrti.


Podívejte se na sobotní reportáž o případu


Související témata:
pez TN.cz