různé předměty

Domácí mazlíčci sežerou cokoliv! 19 dudlíků, hodinky, parfém! GALERIE

Co vše mohou zkonzumovat vaši domácí mazlíčci? - 1
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
7.10. 2019 5:45
Téma:

Dudlíky, přívěšky, hračky – předměty, které zvládnou sníst domácí mazlíčci, často překvapí i veterináře. Buldog, který snědl 19 dudlíků, všechny šokoval. V ordinacích však nekončí jen psi a kočky, ale také například papoušci.

Psi jsou známí tím, že bez dozoru dokáží sníst téměř cokoliv. Buldog Mortimer za svou neukázněnost málem zaplatil životem. Když přestal jíst, majitelka ho vzala k veterináři. Rentgenový snímek lékaře šokoval. Pes měl plný žaludek dudlíků. Mortimer jich spořádal celkem 19.

 

Podle majitelky je musel během několika měsíců "nakrást" jejím dětem. "Byla jsem v šoku, tohle by mě nikdy nenapadlo," řekla Emily pro People.com. Mortimer se po operaci brzy zotavil. Veterinář Doug Brum varoval, že tento případ není zdaleka ojedinělý.

 

 

Ze žaludků zvířat už odstranil kytarové struny, náramkové hodinky, špendlíky, diamantové prsteny, parfémy a další předměty. V péči odborníků skončil i papoušek, který si pochutnal na zlatém přívěsku. "Buďte ostražití," varuje zvířecí majitele odborník.

 

GALERIE: Co vše mohou zkonzumovat vaši domácí mazlíčci?

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Co vše mohou zkonzumovat vaši domácí mazlíčci? - 3

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz