pohled do šaten

Zákulisí Českého slavíka: Tohle čeká na Bílou, Kabáty nebo Ortela

Anketa Český slavík Mattoni pro rok 2017 vrcholí a štáb TN.cz se vydal zjistit, jak přípravy probíhají a co čeká na české celebrity v jejich šatnách.

Vyvrcholení ankety český slavík Mattoni 2017 se bude letos konat v pražském hudebního divadla Karlín. Přípravy na sobotní galavečer jsou v plném proudu, v pátek probíhaly poslední zkoušky vystupujících. Účinkující proto potřebují vlastní zázemí a štáb TN.cz se rozhodl do něj nahlédnout.


V šatnách jednotlivých interpretů byly k vidění balení půllitrových minerálních vod Mattoni v různých příchutích, bagety sýrové a s šunkou, muffiny a nechyběl ani dezert v podobě čokoládové pěny. Hostům budou po celou dobu k dispozici také horké nápoje.

 

Štáb TN.cz nahlédl také do maskérny, kterou procházejí všichni účinkující, s výjimkou těch, kteří mají vlastní maskérku, mezi takové interprety patří například Lucie Bílá.

GALERIE: Český slavík Mattoni 2017

1
/
19
Zdroj: TN.cz
Český slavík Mattoni 2017 - 1
 

Do divadla den před galavečerem zavítal také Karel Gott, zeptali jsme se ho, jestli má připravenou řeč pro případ, že by vyhrál. Ten se svěřil, že připravenou řeč nemá, protože je pověrčivý.

 

Anketu Český slavík Mattoni 2017 můžete sledovat v přímém přenosu už tuto sobotu ve 20:20 na Nově.

zuc TN.cz